Zanim przyjedzie pogotowie

10,50 

Joanna Sowizdraniuk, Piotr Sowizdraniuk

ISBN: 978-83-935557-4-1
Format: A5, 48 stron
książka w kolorze

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis produktu

Podręcznik do pierwszej pomocy napisany w oparciu o wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji 2015.

Autorami podręcznika jest dwoje praktyków: Joanna Sowizdraniuk – specjalista medycyny ratunkowej i chorób wewnętrznych, pracująca od kilkunastu lat w pogotowiu ratunkowym i szpitalnym oddziale ratunkowym, oraz Piotr Sowizdraniuk – strażak i ratownik medyczny łączący pracę wykładowcy w jednej z pożarniczych szkół z wykonywaniem medycznych czynności ratunkowych w ramach zespołów ratownictwa medycznego.

Publikacja skierowana jest głównie do uczestników szkoleń dotyczących postępowania w różnych stanach nagłego zagrożenia zdrowotnego, instruktorów, którym zależy na przekazywaniu kursantom atrakcyjnych materiałów szkoleniowych, oraz osób pragnących poznać najważniejsze zasady postępowania w chwilach, w których ludzie zdrowie i życie zostało zagrożone. Wydawnictwo stanowi doskonałe uzupełnienie treści przekazywanych w czasie wykładów i ćwiczeń praktycznych przez instruktorów. Dzięki przejrzystej formie, prostemu językowi, atrakcyjnej szacie graficznej i specjalnie opracowanym algorytmom postępowania stanowi skuteczne narzędzie wspomagające nauczanie pierwszej pomocy.

Niespotykanym do tej pory rozwiązaniem w tego typu publikacjach jest umieszczenie na pierwszej stronie ramki personalizacyjnej, czyli miejsca, w którym organizator szkolenia może umieścić swoje logo i dane teleadresowe. Instruktorzy zakupujący więcej niż 10 sztuk książki dodatkowo otrzymają w pakiecie elektroniczną wersję kolorowych grafik zawartych w publikacji pozwalających na tworzenie atrakcyjnych prezentacji multimedialnych.

Zajrzyj do książki

Informacje dodatkowe

Waga 0.102 kg
Wymiary 20.8 × 14 × 0.3 cm